Logo
volejte od 9:00 do 15:30 hod
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 201,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Tipy a rady
  4. Jak nosit zásnubní a snubní prsten
25.02.2019
Tipy a rady

Jak nosit zásnubní a snubní prsten

Teraz, keď už ste vydatá a máte ako zásnubný tak snubný prsteň, prichádza na rad otázka, ako je spoločne nosiť? Mala by ste si ich dať obaja na prstenník ľavej ruky? Mala by ste mať zásnubný prstienok nad alebo pod snubným prsteňom? Alebo by ste ich mala nosiť oddelene?
Noste ich na prstenníku. Snubný prsteň horePrvá možnosť je nosiť je na ľavom prstenníku v poradí, v ktorom ste prstene dostala. Vo spodu teda zásnubák, nad ním prsteň snubný. Toto je tradičné zoskupení. Nemusí sa však hodiť pre všetky typy prsteňov a tiež vám napríklad nebudú sedieť na prste.


Zdroj: Genesisdiamonds.net
Noste ich na prstenníku. Zásnubný prsteň horeNasledujte tradíciu a noste obaja prstene na ľavom prstenníku. Ale so zásnubným prsteňom hore. Jednoducho preto, že sa vám toto zoskupenie viac páči alebo pretože je praktickejšie. V mnohých národných povesti sa snubný prsteň nosieval bližšie srdcu. Možno to vo vás vyvolá istý sentiment a vyberiete si tento spôsob nosenia prsteňov.
Noste zásnubný prsteň aj snubný prstienok zvlášťĎalšia možnosť, ktorá je menej tradičné, je nosiť prstene oddelene. Na ľavom prstenníku noste zásnubný prsteň, na pravej ruke potom prsteň snubný. Vhodné je to z estetických dôvodov pre ženy s krátkymi alebo silnejšími prstami. Alebo je to vhodné pre dámy, u ktorých manžel vydal prstene, ktoré k sebe štýlovo nesedí. Potom táto kombinácia dáva najväčší zmysel.
Striedajte prstene pri noseníHoci sú obaja prstene na to, aby ste ich dávala na obdiv, nemusíte ich nosiť súčasne. Vyberte si k outfitu alebo k určitej udalosti ten, ktorý sa k tomu viac hodí. Táto možnosť je tiež vhodná pre minimalistky, pre ktoré sú 2 prstene naraz už príliš veľa.Snubný prsteň noste na prsta, na ktorom chceteHoci pretrváva istá tradícia, že by sa zásnubný prsteň mal nosiť na ľavom prstenníku, v 21. Storočia si môžete snubný prstienok nosiť na ktoromkoľvek prsta.Nechajte si "poradiť" tradíciou a alebo sa rozhodnite podľa svojho. Nasledujte to, čo vám najviac vyhovuje. Želáme vám šťastné manželstvo.Ako nosiť zásnubný a snubný prsteňTeraz, keď už ste vydatá a máte ako zásnubný tak snubný prsteň, prichádza na rad otázka, ako je spoločne nosiť? Mala by ste si ich dať obaja na prstenník ľavej ruky? Mala by ste mať zásnubný prstienok nad alebo pod snubným prsteňom? Alebo by ste ich mala nosiť oddelene?Noste ich na prstenníku. Snubný prsteň horePrvá možnosť je nosiť je na ľavom prstenníku v poradí, v ktorom ste prstene dostala. Vo spodu teda zásnubák, nad ním prsteň snubný. Toto je tradičné zoskupení. Nemusí sa však hodiť pre všetky typy prsteňov a tiež vám napríklad nebudú sedieť na prste.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

Jsme tu pro vás

Objednávky prijímame od 9-15:00 hodín aj po telefóne na čísle  +420 737 290 660 . Vaše otázky a pripomienky posielajte na emailovú adresu podpora@ocelnictvikladno.cz

 

U nás platíte bezpečně

 

Platební karty

 

 

Jsme registrováni na puncovním úřad
Prodejna

Ivana Olbrachta 63

Kladno 272 01

Otevírací doba kamenné prodejny:

Po - Pá: Po předchozí rezervaci.
So - Ne: Zavřeno

Kontakty
Logo
Snubné prstene Altar®
Jaroslav Nešleha
volejte od 9:00 do 15:30 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk